کلینیک زیبایی ارغوان
image description

باشگاه مشتریان

به باشگاه مشتریان ما بپیوندید و از مزایای ویژه آن بهره مند شوید.

image description

مشاوره لاغری

جهت گرفتن آنلاین نوبت ویزیت و مشاوره روی ادامه مطلب کلیک نمایید.

image description

رژیم درمانی غیرحضوری

به مدرن ترین مرکز رژیم درمانی خوش آمدید. لطفا جهت مشاوره روی ادامه مطلب کلیک نمایید.

 آنالیز پوست صورت

تا همین اواخر بررسی پوست صورت فقط از طریق معاینه و مشاهده امکان پذیر بود و حداکثر ابزاری که پزشک در اختیار داشت ذره بین با درشت نمایی محدود بود که فقط می شد مشکلات ظاهری پوست، مثل چروک ها و لک و مک را مشاهده کرد. در صورتی که بدون اطلاع از ساختار های زیرین پوست ( مثل وضعیت رطوبت، وضعیت کارکرد غدد سباسه { چربی } ) نمی توان درمان دراز مدت و مناسبی برای پوست انجام داد. اگر لایه عایق بندی پشت بام منزل خراب باشدو نفوذ آب به زیر سقف و دیوارها صورت گیرد، مادامی که این عیب اصلاح نشود هر چقدر سقف اتاق و دیوارها رنگ آمیزی گردد، مشکل حل نمی شود و با اولین باران همه چیز خراب می شود.

در مورد پوست صورت هم وضع به همین گونه است و بدون اصلاح ساختارهای زیرین، رفع مشکلاتی نظیر چروک ها، لک و مک و ... سود دراز مدتی در پی نخواهد داشت و پس از چربی دوباره این ضایعات پوستی برمی گردند.

مرکز ما مجهز به آنالیزور ( اسکنر) پیشرفته ویژه صورت است، این آنالیزور عدسی پر قدرتی canon دارد و از پوست صورت توسط سه نورطبیعی ، پلاریزه و فرابنفش عکس می گیرد، سپس این عکسها توسط نرم افزار خاصی مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرد، نتایج به شکل نمودارهای مختلف ارایه می شود، دستگاه پرینت رنگی در اختیار پزشک و بیمار قرار می دهد.   این آنالیزور نه تنها می تواند وضعیت بیرونی صورت اعم از کک و مک، چروک ها و میزان باز بودن منافذ را مشخص کند، بلکه می تواند ساختارهای زیرین پوست مثل میزان رطوبت به وضعیت فعالیت غدد سباسه ( چربی ) و میزان خون رسانی به پوست را نیز آشکار سازد، در همان حالا میزان افتادگی و شلی پوست را نیز مشخص می کند.

بعلاوه این آنالیزور می تواند سن پوست را از لحاظ عوارض مختلف آن تعیین کند، مثلا ممکن است فردی 35 سال داشته باشد ولی پوستش از چروک، 50 ساله باشد.

با بهره گیری از این ابزار، می توان برنامه کاملی برای بازسازی زیر ساخت های پوست صورت و نیز اصلاح مشکلات آن ( از قبیل کک و مک، چین و چروک، افتادگی و شلی پوست و... ) تدارک دید.

image description

مشاوره پوست و زیبایی

به مدرن ترین مرکز زیبایی خوش آمدید. لطفا جهت مشاوره روی ادامه مطلب کلیک نمایید.

image description

مشاوره لیزر موهای زائد

به مدرن ترین مرکز لیزر موهای زائد خوش آمدید. لطفا جهت مشاوره روی ادامه مطلب کلیک نمایید.

image description

مشاوره لاغری

به مدرن ترین مرکز مشاوره لاغری خوش آمدید. لطفا جهت مشاوره روی ادامه مطلب کلیک نمایید.

Top of Page