کلینیک زیبایی ارغوان
image description

باشگاه مشتریان

به باشگاه مشتریان ما بپیوندید و از مزایای ویژه آن بهره مند شوید.

image description

مشاوره لاغری

جهت گرفتن آنلاین نوبت ویزیت و مشاوره روی ادامه مطلب کلیک نمایید.

image description

رژیم درمانی غیرحضوری

به مدرن ترین مرکز رژیم درمانی خوش آمدید. لطفا جهت مشاوره روی ادامه مطلب کلیک نمایید.

پیوند موی طبیعی

چند روش مطرح در دنیا جهت پیوند موی طبیعی وجود دارند:

FUT: در این روش ،نواری از پوست پشت سر به عرض 1 تا 2 سانتیمتر و طول مورد نیاز برداشته می شود و ریشه های مو زیر میکروسکوپ جدا می شوند. به این واحد های کوچک "گرافت" (Graft) گفته می شود. گرافت بطور طبیعی دارای یک، دو، سه و یا چهار تار مو می باشد.

در پوست سر، شکاف های کوچکی ایجاد شده، سپس گرافت ها در این شکاف ها قرار می گیرند. با روش FUT، معمولا میتوان تا 2500 گرافت (تا 10000تارمو) را در یک مرحله انتقال داد. بسته به وضعیت کشش پوست پشت سر بیمار می توان در فواصل 6 تا 12 ماهه تا پنج بار FUT انجام داد. پس از برداشتن نوار موی مذکور، با انجام تکنیک های زیبایی، منطقه مربوطه ترمیم می شود، بطوریکه پس از چندماه چیزی بیش از یک خط نازک و محو از آن به جای نخواهد ماند. یک هفته تا ده روز پس از عمل، بخیه های پشت سرکشیده می شوند.

FIT(FUE) : یک پیشرفت انقلابی در پیوند مو بود، در این روش با ابزاری به نام پانچ که لوله ای ظریف به قطر یک میلیمتر است و به یک دسته وصل می شود، موها با ریشه از پشت سر بصورت تک تک خارج می شوند.تکنیک کاشت نظر FUT است. این روش به تنهایی معمولا در مورد افرادی توصیه می شود که منطقه کاشت محدود و کوچکی دارند و یا کاشت در مناطق کوچکی نظیر ابرو صورت می گیرد.

BHT : عبارت است از انتقال ریشه مو از پشت یا جلوی تنه به سر. این روش از لحاظ تکنیکی در واقع نوعی FIT است زیرا با همان ابزار و روش انجام میگردد. این روش محدودیت هایی دارد، از جمله تطابق موهای تنه یا پشت با سر از لحاظ جنس و فرم. علاوه بر این، موهای تنه به لحاظ حداکثر طول رشد با موهای سر هماهنگی ندارند. این روش عملا در مواقعی کاربرد دارد که وضعیت قسمت دهنده سر(بانک مو) از لحاظ تراکم وضعیت مطلوبی نداشته باشد.

image description

مشاوره پوست و زیبایی

به مدرن ترین مرکز زیبایی خوش آمدید. لطفا جهت مشاوره روی ادامه مطلب کلیک نمایید.

image description

مشاوره لیزر موهای زائد

به مدرن ترین مرکز لیزر موهای زائد خوش آمدید. لطفا جهت مشاوره روی ادامه مطلب کلیک نمایید.

image description

مشاوره لاغری

به مدرن ترین مرکز مشاوره لاغری خوش آمدید. لطفا جهت مشاوره روی ادامه مطلب کلیک نمایید.

Top of Page